Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 07:56:29

Вітання з Днем Незалежності Валерія Дубіля

24.08.2015   09:03Агенцiя

Шановні жителі Чернігівщини!

24 роки тому ми здійснили мрію багатьох поколінь наших пращурів – жити у своїй, соборній, незалежній  Україні. Ці роки стали для нас справжнім випробуванням на зрілість, мудрість, стійкість життєвих принципів. 

 

Зараз, мабуть, за всю історію  сучасної незалежності Україна переживає найскладніші часи.  Але спільна біда об’єднала громадян України різних національностей, політичних поглядів, релігійних переконань.  
 
Дорогі мої, рідні земляки, сумні часи минуть. Наш сильний, мужній, духовно багатий народ  витримає! Ми здолаємо ці випробування, як долали їх протягом тисячоліть мільйони наших пращурів, виборюючи бажану незалежність.  Ми завершимо велику місію – жити в країні, де пануватимуть порядок, справедливість, Закон.
І  нехай Господь зміцнить нас у вірі, благословить на добрі справи заради нашої єдиної, великої, соборної України. 
 
З повагою народний депутат України, голова Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій ДУБІЛЬ
 
PR

 

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48

Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини