У Чернігівському геріатричному пансіонаті привітали жінок з 8-м Березня
2 березня в Чернігівському геріатричному пансіонаті з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня пройшли урочистості за участю депутатів міської ради фракції Партії регіонів Олександра Ковальова та Світлани Федорової.
О. Ковальов привітав усіх присутніх жінок зі святом. Він підкреслив, що жінки-підопічні пансіонату, в першу чергу, потребують тепла, уваги, підтримки і турботи.
“Стало доброю традицією кожного року напередодні свят відвідувати геріатричний пансіонат, організовувати концерт для підопічних і працівників закладу, дарувати подарунки на згадку”, – зазначила С. Федорова.
Святковий концерт для підопічних пансіонату підготували Чернігівське міське громадське об’єднання інвалідів “Шанс”, обласна громадська організація “Єдність”, Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, студенти-волонтери Чернігівського державного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка та Чернігівського державного інституту економіки і управління.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині громади напрацьовують рішення для підтримки місцевого бізнесу 10:22
На Чернігівщині тривають заходи, спрямовані на підтримку підприємництва та розвиток локальної економіки у громадах.
21 травня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.