Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:51:24

Координаційний комітет погодив питання порядку денного 52-сесії Чернігівської міськради

17.08.2015   15:46Агенцiя

Cьогодні координаційний комітет Чернігівської міської ради погодив питання порядку денного 52-ї сесії міської ради, яка відбудеться 28 серпня. До порядку денного включено 32 питання, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

Секретар міської ради Владислав Кухар акцентував увагу депутатів щодо питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», а саме: Чернігівському міському голові 1992-2001 рр. Косих В.А. (посмертно) та мешканцю м. Чернігова - Шкурку А.Н., Народному художнику України, Заслуженому художнику України, лауреату Чернігівської обласної премії ім. М. Коцюбинського.

Він також повідомив, що у порядку денному запропоновано погодити Інвестиційну програму модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми "ТехНова" на 2015 рік, а також внести доповнення до 5 цільових Програм стратегічного розвитку міста.

Включено питання про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року. На розгляд та затвердження депутатів запропоновано також питання про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі або партисипаторний бюджет) у місті Чернігові. Як повідомлялось раніше, громадський, або партисипаторний бюджет запроваджується у м. Чернігові з наступного року й передбачає участь громадськості шляхом висунення пропозицій мешканців міста у вирішенні питання, на які потреби краще витратити частину місцевого бюджету.

Серед питань порядку денного – про перейменування вулиць м. Чернігова, земельні та ряд інших питань.

Владислав Кухар закликав депутатів ретельно опрацювати ці питання на засіданнях постійних комісій та вносити свої пропозиції.

Пленарне засідання 52-ї сесії відбудеться 28 серпня 2014 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7) згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови Олександра Соколова.

З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Протягом тижня напередодні сесії працюватимуть постійні депутатські комісії.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.