Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:20:36

Громадськість та керівництво області переймаються подальшою долею Ялівщини

05.08.2015   16:49

Неспівпадіння матеріалів проекту землеустрою відведення земельних ділянок для функціонування комунального закладу «РЛП Ялівщина» із даними, зазначеними у договорі, послугувало однією з основних причин створення спеціальної робочої групи.

Її першочерговим завданням є моніторинг діяльності та підготовка пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «РЛП»Ялівщина».

Вчора, 4 серпня, на засіданні робочої групи було проаналізовано порівняльну таблицю експлікаційних контурів «Ялівщини», надано інформацію про наявність правовстановлювлюючих документів користувачів. Однак, є чимало огріхів, які гальмуюють подальшу діяльність РЛП. Зокрема, нечіткість меж ділянок на карті та протерміновані договори оренди.

На жаль, і фінансування комунального закладу буде значно зменшене.

— Створення ланшафтного парку — це цілком заслуга активної громадськості. Обласна адміністрація завжди підтримуватиме такі ініціативи та всебічно сприятиме. Однак, в обласному бюджеті недостатньо коштів для фінансування на рівні минулого року. Тож керівництво області та самого РЛП, робоча група та активна громадськість мають подумати над тим, яким чином «Ялівщина» може заробляти сама на себе. Такий варіант успішно практикується в інших областях, — зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Ще одним важливим завданням залишається призначення директора згаданого комунального закладу.

Учасники засідання вирішили доручити управлінням міської ради: архітектури та містобудування і земельних ресурсів та проектній організації, уточнити матеріали проекту землеустрою відведення земельних ділянок для функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Нагадаємо, що відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації створено робочу групу. До її складу входять фахівці, експерти, екологи, громадськість. Очолює робочу групу член Громадської ради при ОДА Тамара Петрова.

До теми: Куди за рік поділися 20 га з РЛП "Ялівщина"?

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини