Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:09:53

Звернення Сергія Березенка до чернігівців

29.07.2015   15:32Агенцiя

Дорогі друзі!

Від усієї душі вітаю усіх нас з нашою спільною перемогою. Сьогодні до Чернігова звернені погляди не тільки всієї України, а й усього світу. Бо тут не просто відбулися проміжні вибори до Верховної Ради, а завершилося тривале протистояння двох різних світоглядів.

Політика минулого прийшла до Чернігова з впевненості, що силою, погрозами, залякуванням, криком і підкупом можна завоювати довіру людей. Але домоглася тільки бридливої відрази громадян, багато з яких, на жаль, законно турбуючись за свої сім'ї, навіть не ризикнули йти на виборчі дільниці.

Політика майбутнього, в принципи якої я не просто глибоко вірю, але і втілюю їх в життя, була іншою. Ми говорили з Вами про стратегію, про проекти розвитку міста, про безпеку Ваших сімей, про те, що потрібно зробити в кожному дворі, будинку, мікрорайоні, а головне - для кожної конкретної людини.

І політика майбутнього перемогла! Тому що правда сильніша від брехні, світло яскравіше темряви, добро ближче людських сердець, ніж зло. І які б ріки бруду не лилися на чисті убрання правди, вони не перетворять біле в чорне.

Я дякую кожному з Вас за честь, яку Ви мені надали, висловивши свою довіру в день голосування. І глибоко зворушений тим, що, як би складно не жилося чернігівцям, вони не піддалися на маніпуляції, не пішли стежиною спокуси простих рішень, не повірили наклепу і проголосували по совісті. І ще раз підтвердили, що слава Чернігова як міста проникливих, інтелігентних і порядних людей тисячу і мільйон разів заслужена духовною силою і душевною стійкістю багатьох поколінь - минувшини, і нині живущих.

Тому сьогодні, як і перед виборами, я хочу ще раз підтвердити свою готовність і щире бажання стати гідним представником і захисником чернігівців у Верховній Раді України. Всі доручення, яких уже більше 10 000, які Ви дали мені як своєму кандидату будуть взяті роботу, і для їх виконання будуть докладені всі можливі зусилля.

Моя передвиборча програма, в основу якої покладені ідеї відродження Чернігова, відновлення її економіки, захисту кожного громадянина і міста в цілому від зовнішньої і внутрішньої агресії, буде виконуватися як найсвятіша клятва. А мир, суспільна злагода та якість життя кожного українця - ті орієнтири, які ми з Вами разом намітили - визначатимуть спрямованість моєї роботи як народного депутата України.

Як і обіцяв, я буду для кожного з Вас не особою з телевізора, а людиною, до якої завжди можна звернутися за допомогою і підтримкою. Добрим другом, гідним сусідом, послом у Києві, яким Чернігів зможе пишатися.

Сьогодні наше місто, нарешті, повертається до мирного життя. Густа задушлива атмосфера брехні, істерії, політиканства починає стиратися з пам'яті. Ми починаємо працювати в ім'я кращого сьогодення і ще кращого майбутнього.

Дякую Вам за довіру і вже сьогодні починаю робити все, щоб її виправдати.

Щиро Ваш, Сергій Березенко

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини