Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 11:31:34

На виборах у 205 екзит-поли оприлюднили дві організації. Результати протилежні

26.07.2015   20:18Агенцiя

"Социс" дає Березенку 31,4%, Корбану – 17,1%, New Image Marketing Group дає Корбану 33%, Березенку – 23%.

У Чернігові сьогодні на проміжних виборах народного депутата по виборчому округу №205 дві організації проводили екзит-поли. Опитування виборців на виході із дільниць замовили лідери перегонів. Так, для штабу кандидата у народні депутати Геннадія Корбана працювали соціологи центру New Image Marketing Group. Штаб Сергія Березенка замовив проведення екзит-полу у київської соціологічної групи "Социс".

Центр соціальних та маркетингових досліджень «СОЦИС» підвів підсумки дослідження, яке проводилося на виході з виборчих дільниць 205-го одномандатного округу 26 липня 2015 року, в день позачергових виборів до Верховної Ради України.
За даними Exіt-poll на 19:30 більша частина електорату віддала свій голос за кандидата від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» - Сергія Березенка. Його підтримало 31,4% респондентів. Це в 1,8 разів перевищує результати найближчого переслідувача – представника партії «Укроп» Геннадія Корбана, якому виразили довіру лише 17,1% виборців.
За фінальними результатами до ТОП-5 також увійшли Андрій Міщенко з ВО «Свобода» (10,0%), Ігор Андрійченко з «ДемАльянсу» (9,0%) та самовисуванець Володимир Зуб (7,0%). Лише одинадцять прізвищ потрапили до переліку кандидатів, чий рівень підтримки, за даними ExIt-poll, перевищив 1% респондентів.
Як наголошують у центрі «СОЦИС», дослідженням охоплювалося 40 виборчих дільниць в межах всього виборчого округу (Деснянский район міста в повному обсязі, та невелика частина Новозаводського району міста). На кожній дільниці було опитано близько 40 виборців (в залежності від розміру виборчої дільниці). Загальна кількість респондентів склала 2011 чоловік. Похибка дослідження – 2,5%.

Екзит-пол NEW IMAGE GROUP:
Корбан – 33%,
Березенко – 23%,
Мищенко – 10%,
Андрійченко – 8,
Зуб – 7%.
Через великий відсотка відмов (понад 60%), компанія «New Image Marketing Group» усвідомлює, що похибка даних може бути високою і непередбачуваною.

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини