Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 11:55:54

Геннадий Корбан: "Я ожидаю фальсификаций со стороны власти"

26.07.2015   19:16Агенцiя

На брифинге для СМИ кандидат в народные депутаты Украины Геннадий Корбан рассказал о том, что на каком бы избирательном участке он не появлялся, за ним следует автобус с титушками из Одессы.

Кандидат уже рассказывал об этих «гастролерах», которые раньше работали на Януковича на прежних выборах.

 

Политические аналитики утверждают, что пришла новая власть, но действует она старыми методами, по тех же схемах и технологиях, задействую административный ресурс и способы морального давления как на соперников, так и на избирателей. Но в данном случае, Геннадия Корбана запугать не удается. Весь сегодняшний сценарий был просчитан им еще задолго до дня голосования. 

Несмотря на массу попыток сфальсифицировать выборы, примеров давления и запугивания наблюдателей от Корбана, кандидат не теряет оптимизма: «Я надеюсь на честные выборы», — заявил он. 

PR

 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини