Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 09:15:31

Заява Ради регіонального розвитку Чернігівщини

26.07.2015   15:29Агенцiя

Представники Ради регіонального розвитку Чернігівщини заявляють про зухвале використання бренду Ради у брудних політтехнологіях.

Сьогодні у Чернігові біля виборчих дільниць, зокрема 35-ї, з’явився агітаційний намет із написом «Рада регіонального розвитку». Із намету відбувалася роздача запрошень на концерт, який має відбутися сьогодні до завершення голосування, на сцені, де до цього постійно відбувалися концерти на підтримку Геннадія Корбана.

Офіційно заявляємо, що Рада регіонального розвитку Чернігівщини не виставляла жодних наметів і не роздавала жодних запрошень на будь-які заходи.

Відповідно, подібні дії, які самі по собі є грубим порушенням виборчого процесу, і здійснюються нібито від нашого імені незаконно й покликані дискредитувати кандидата в народні депутати Верховної Ради України по 205 одномандатному округу Чернігова Сергія Березенка.

Закликаємо правоохоронні органи Чернігова та області припинити правопорушення й забезпечити чесний виборчий процес.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини