Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 17:19:24

У день виборів у 205-ому окрузі працюватиме прес-центр Андрія Міщенка

26.07.2015   06:50Агенцiя

У неділю, 26 липня, у дворі будинку № 29 по проспекту Миру в Чернігові працюватиме прес-центр кандидата в народні депутати України від «Свободи» Андрія Міщенка.

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»

Цього дня прес-служба ВО «Свобода», організовує всебічне висвітлення перебігу виборчого процесу у 205-ому окрузі. За ходом проміжних виборів народного депутата можна слідкувати онлайн на офіційному сайті партії: http://svoboda.org.ua/, фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/svoboda.ua та твіттер-акаунті: https://twitter.com/vo_svoboda

Також новини про 205-ий округ – на сайті радіо «Голос Свободи», яке вестиме виборчий маратон: http://holos.fm/

У межах роботи прес-центру відбудеться низка брифінгів:

Об 11:00 брифінг дасть довірена особа кандидата в народні депутати Андрія Міщенка Юрій Сиротюк. Тема: підсумки виборчої кампанії: методи, технології, ресурси.

О 14:00 – брифінг представників юридичної служби ВО "Свобода" щодо можливих порушень та фальсифікацій.

О 19:30 відбудеться брифінг керівництва штабу Андрія Міщенка за підсумками дня голосування.

З 20:30 щогодини – брифінги з висвітленням оперативних даних підрахунку голосів із мокрими печатками та щодо подій у окрузі.

Запрошуємо представників ЗМІ.

Тел.: (096)702-28-07 (Лариса)

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини