В Чернигове неизвестные пытались разгромить социальную палатку "УКРОПа"
В Чернигове, на перекрестке улиц Белова и Первомая произошла потасовка мирных жителей с молодчиками. Последние пытались разгромить социальную палатку БО "УКРОП", где выдавались продуктовые наборы для малообеспеченных черниговцев.
Как сообщили очевидцы, группа из двух десятков неизвестных молодых людей спортивной внешности неожиданно напала на активистов в палатке. После того, как их начали прогонять сами черниговцы, в образовавшейся давке пострадали пожилые люди. После этого титушки начали распылять слезоточивый газ в сторону активистов.
В то же время, другая группа титушек с другой стороны палатки пыталась произвести погром, где тоже находились люди. Саму палатку порезали ножами, а внутрь распылили слезоточивый газ. В результате пострадали несколько черниговцев, которым была вызвана скорая помощь.
Все это происходило под прицелом видеокамеры съемочной группы телеканала "Интер", которая в тот момент вела репортаж.
Напомним, что 22 июля возле "Города будущего" милиция после анонимного звонка заблокировала машину, которая подвозила продукты к социальной палатке БО "УКРОП".
Однако, благодаря вмешательству активистов организации и возмущенных черниговцев, машину удалось разблокировать.
PR
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.