Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:24:52

Ляшко: у день виборів, Фракція Радикально партії у повному складі буде у Чернігові

22.07.2015   07:22Агенцiя

21 липня в Дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться прес-конференція лідера Радикальної партії Олега Ляшка, на тему «Політична ситуація в Чернігові напередодні проміжних виборів у 205 окрузі».

Він завітав у Чернігів, щоб поговорити про вибори. Зокрема, Ляшко наголошував на тому, що 205-й округ перетворився на брудне шоу. Приїжджі кандидати реєструються за гроші, щоб дискредитувати інші політичні сили. Через це Радикальна Парія зняла з виборчих пергонів свого кандидата Дмитра Блауша. «І саме тому ми прийняли рішення — у неділю, у день виборів, Фракція Радикально партії у повному складі буде у Чернігові, ми не дамо дискредитувати наше місто!», — наголосив Олег Ляшко.

Знявши свого кандидата, Радикальна партія хотіла показати, що вона не буде приймати участі у нелегітимних виборах, бо Чернігів зіткнувся з найгіршими зразком так званої виборчої агітації: розповсюдження брехливих листівок, залучення тітушок тощо.

Після прес-конференції члени Радикальної партії поїхали у Кордівку та повали паркан, щоб показати таким чином, що чернігівці проти забудови у рекреаційній зоні.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ