Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 18:37:14

Олександр Величко: викликаю Геннадія Корбана на теледебати

20.07.2015   16:35Агенцiя

Теледебати пропонується провести в прямому ефірі місцевих чернігівських телеканалів 23 або 24 липня.

Кандидат у народні депутати у виборчому окрузі № 205 Олександр Величко стурбований нагнітанням атмосфери страху і насильства, демонстративною зневагою закону і неприкритим підкупом виборців, які супроводжують нинішню виборчу кампанію.

У зв’язку з цим він виступив із заявою, в якій, зокрема, наголошує:
«Вважаю своїм обов’язком громадянина і кандидата в народні депутати України зробити все від мене залежне для того, щоб чернігівці усвідомлено зробили свій вибір 26 липня 2015 р., а також для забезпечення безпеки чернігівців у день голосування – чому я вбачаю реальну загрозу.

У зв’язку з цим, я, Олександр Величко, викликаю на теледебати Геннадія Корбана – свого головного опонента».

Теледебати пропонується провести в прямому ефірі місцевих чернігівських телеканалів 23 або 24 липня, також сформульовані 3 основні блоки питань для дискусії (з повним текстом заяви Олександра Величка можна ознайомитися
http://4ernigiv.info/16668-aleksandr-velichko-vyzyvayu-gennadiya-korbana-na-teledebaty.html
http://cntime.cn.ua/chas-novini/oleksandr-velychko-vyklykaiu-hennadiia-korbana-na-teledebaty.html

Також Олександр Величко звернувся до Генеральної прокуратури, правоохоронних органів і особисто до Геннадія Корбана «в силу відомих обставин... про надання гарантій забезпечення моєї особистої безпеки у зв’язку з участю в теледебатах».

Прес-служба кандидата у народні депутати у виборчому окрузі № 205 Олександра Величко

PR

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини