Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:38:31

Щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ

20.07.2015   13:38Агенцiя

Шановні глядачі. Хочемо проінформувати вас щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ.

Учора ми отримали повідомлення від київського Громадського ТВ з приводу того, що вони мають намір розірвати з нами договірні відносини. Це сталося на тлі активного висвітлення нами виборчого процесу на 205 окрузі.

Інформуємо вас про наступне. Хоча деякі наші волонтери в свій вільний час займаються зйомкою не тільки для Громадського ТВ, у наших матеріалах немає і ніколи не було джинси та замовних сюжетів. Усі особи, які мають посвідчення журналістів Громадського ніколи не виконували політичних замовлень брудного характеру та не публікували їх від імені Громадського. На наш канал неодноразово чинився тиск від різних політичних сил із приводу розміщення заказних матеріалів, але у ВСІХ випадках від нас була відмова.

Громадське Київа мотивує розірвання відносин можливим конфліктом інтересів, який може виникнути. Разом з тим, протягом півтора місячної роботи з висвітлення виборів, конфліктів не було і не буде та на об`єктивне висвітлення подій не впливає і не вплине.

Наразі, ми вважаємо звинувачення Київського Громадського в нашу адресу – не справедливими. Ми до сьогодні не отримали власний грант і не можемо надати зарплатню нашим волонтерам та перевести їх на постійній основі як журналістів «Громадського телебачення: Чернігів». Тож звинувачувати їх у тому, що вони мають ще роботу – не можемо ні в якому разі. Станом на 15.07.2015 р. від міста ми отримали фінансову підтримку у розмірі 350 грн.00 коп. Крім того, містяни нам допомогли офісною технікою і за це їм велика шана і спасибі від всіх нас.

Оскільки, ми не маємо ніякого права вимагати від Київа чогось, ми вирішили повернути надане нам обладнання і припинити використовувати символіку Громадського, т.я. це пов`язано з умовами договору.

Крім того, у нас виникли питання до представників Громадського з приводу їхньої недовіри щодо об’єктивності висвітлення нами подій, що відбуваються зараз у 205 окрузі на проміжних парламентських виборах народного депутата України. Ми вважаємо, що всі опубліковані нами матеріали є максимально об’єктивними та можемо надати всі чорнові матеріали тим особам, які в цьому не впевнені, аби вони переконалися самі.

Ця подія ні яким чином не вплине на наше відношення на саме Громадське телебачення, ні на відношення до його колективу і керівного складу, ні на редакційну політику. Ми поважаємо засади і принципи роботи Громадського і саму ідею вільних медіа.

Дякуємо за довіру всім хто нас підтримує і вірить в нас. Продовжуємо працювати.Громадське.CN

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини