Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:37:41

Чернігівській обласній ветеранській організації 25 років

28.02.2012   16:41

25 років тому, а саме 28 лютого 1987 року було утворено Чернігівську обласну організацію ветеранів. Сьогодні це об'єднання є найчисленнішим і нараховує майже 300 тисяч ветеранів, об'єднаних у 1160 первинних осередків.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко і голова обласної ради Анатолій Мельник взяли участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці від часу створення обласної ветеранської організації.

Звертаючись до учасників зібрання, Володимир Хоменко відмітив, що ветеранська організація це не просто найбільший та найпотужніший інститут громадянського суспільства на Чернігівщині. Організація ветеранів - високоповажне та шановане об'єднання найдостойніших: ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів, дітей війни та інших пенсіонерів. "Завдяки вашим зусиллям наша країна відродилась у післявоєнний час. Ви піднімали її з руїн і попелу. У короткий строк було відновлено народне господарство, збудовані тисячі шкіл та медичних закладів. Неоціненним є ваш внесок і у розбудову сучасної української держави. Бути вашими послідовниками - велика честь і відповідальність для всіх нас", - підкреслив керівник області.

Постійно вживаються заходи з метою увічнення пам'яті про захисників Вітчизни та подвиг народу-переможця. За підтримки обласної державної адміністрації проводяться заходи до Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги, Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, Дня ветерана, Дня партизанської слави та річниці визволення України та Чернігівщини від фашистських загарбників. Вже традиційним стало проведення акції "Зі святом, ветерани" в районах та містах області, під час яких керівництво органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відвідують ветеранів за місцем проживання. До 70-ї річниці початку партизанського руху на Україні на території комплексу відкрито пам'ятник "Партизанам Великої Вітчизняної війни", у с. Єліне Щорського району - оновлений музей "Партизанський рух на Чернігівщині в 1941-1943 роках".

З нагоди 25-ї річниці створення обласної ветеранської організації голова облдержадміністрації Володимир Хоменко привітав ветеранів, учасників зібрання зі святом, побажав усім міцного здоров'я, удачі, щастя і бадьорості духу та вручив державні нагороди й відзнаки облдержадміністрації.

У своєму вітальному слові Анатолій Мельник, зокрема, сказав: "У численному переліку громадських об'єднань Чернігівщини ви посідаєте особливе місце. Адже  у своїх лавах Чернігівська обласна рада ветеранів поєднує покоління людей, які не тільки винесли весь тягар війни, а й післявоєнної відбудови. Своїм подвигом і ставленням до праці ви служите взірцем вірності Вітчизні, безкорисливості, трудового героїзму і невичерпного оптимізму.

Анатолій Мельник щиро подякував членам організації за активне відстоювання інтересів фронтовиків і трудівників тилу, залучення ветеранів у громадське життя, за силу духу та щиру любов до рідного краю. Побажав усім присутнім міцного здоров'я та всього найкращого.

За значну роботу в соціально-правовому і медичному забезпеченні ветеранів області та з нагоди 25-річчя створення обласної організації ветеранів, Почесною грамотою обласної ради відзначена Чернігівська обласна організація ветеранів України, яку Анатолій Мельник вручив її голові Анатолію Москаленко.

Також за активну участь у ветеранському русі області, вагомий особистий внесок у військо-патріотичне виховання молоді та з нагоди 25-річчя створення організації голова обласної ради вручив Почесні грамоти та нагрудні знаки до неї заступнику голови Борзнянської районної організації ветеранів, голові первинної організації ветеранів м. Борзни Володимиру Топчію, голові Чернігівської районної організації ветеранів Анатолію Гапичу, секретарю медико-соціальної комісії обласної ради організації ветеранів України Людмилі Караваєвій та голові Носівської районної організації ветеранів Олександрі Ляшенко.

Під час урочистого зібрання ветеранську організацію Чернігівщини також привітали голови Брянської (Російська Федерація) та (Гомельської) Республіка Білорусь ветеранських організацій.
 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ