Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:01:19

Проходить шоста хвиля мобілізації до Збройних Сил. ВІДЕО

18.07.2015   10:59Агенцiя

Близько тисячі шестисот чоловік в області – такий план шостої хвилі мобілізації до Збройних Сил. Це багато, якщо враховувати низьку щільність населення на Чернігівщині.

Причина такого високого плану в тому, що фактично мобілізовані в шостій хвилі мають замінити демобілізованих, яких забирали служити в третій хвилі, а це велика кількість людей, розповідає заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький. На сьогодні план виконаний приблизно на чверть.

Під час мобілізації призовників (молодого поповнення) і тих, хто вже служив, набирають приблизно порівну. При цьому військовослужбовців строкової служби до зони бойових дій не відправляють, нагадує представник військкомату.

У трьох районах області є по кілька випадків, коли сільські голови та керівники організацій не оповіщують громадян про мобілізаційні заходи, таким чином не виконуючи вимог закону. Інформацію щодо цього спрямовують до правоохоронних органів.

Найбільші групи громадян, які не підлягають мобілізації, – це заброньовані на своєму підприємстві працівники, батьки, які утримують трьох і більше неповнолітніх дітей, студенти й аспіранти денної форми навчання, ті, хто утримує дитину-інваліда, опікуни дітей-сиріт.

З початку збройного конфлікту на сході в області мобілізовано понад дев’ять тисяч чоловік.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини