Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:58:25

Експерти назвали головні загрози виборів в Чернігові

17.07.2015   17:28

Чернігівський політклуб обговорив події виборчої кампанії по 205 округу. Брудні технології, підкуп, загрози зриву, технічні кандидати – все це стало реальністю для чернігівських довиборів.

Громадські діячі та представники ЗМІ вказали на найбільші загрози виборів.

Ситуацію за тиждень до виборів описав голова чернігівського політклубу Олександр Рись. «Чернігів став ареною брудних технологій, підкупу і маніпуляцій. Всеукраїнський фактор робить напругу кампанії максимальною. Саме тому ми бачимо заборонені прийоми ведення агітації, продуктові набори, технології підкупу, а головне загрозу силового сценарію».

Олександр Рись назвав дві основні загрози виборів у Чернігові:

-  Зрив виборів. Найголовніша загроза, якій потрібно протидіяти спільними зусиллями громадськості і правоохоронних органів. В усіх конфліктних ситуаціях ми бачимо присутність спортивних молодиків, ми бачимо якісь дивні замінування, є заяви про присутність в місті завезених бойовиків і тітушок. Все це створює реальну загрозу проведенню виборів.

-  Підкуп виборців. Продуктові набори викликали обурення усієї України. Правоохоронні органи мають оперативно реагувати на усі факти підкупу.

До дискусії долучились громадські діячі та представники ЗМІ Чернігова.

Зокрема, гарячою темою стало нічне блокування автомобіля з грошима і набоями. Команда Корбана звинувачує штаб Березенка в підкупі виборців. В той же час, представники Березенка кажуть, що це зовсім не їх автомобіль і вони не мають до нього ніякого відношення. Експерти відзначили бездіяльність міліції в даній ситуації.

Учасники зустрічі засудили брудні технології та закликали кандидатів в депутати не допустити силового сценарію на виборах.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.