Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 15:45:06

Нардеп В.Купрій: “Заблокований автомобіль має відношення до СБУ”

17.07.2015   12:43Агенцiя

Ситуація із заблокованим і опечатаним автомобілем має продовження.

Народний депутат Віталій Купрій заявляє, що, за наявною у них інформацією, ремонт цього авто був оплачений по безготівковому розрахунку СБУ міста Києва. Тобто, підкуп виборців здійснювався безпосередньо з оперативного авто Служби Безпеки України. Саме це й пояснює небажання міліції втручатися у події.

Про це  народний депутат повідомив також голову СБУ Василя Грицака у телефонній розмові та попросив його відреагувати на цю подію.

Голова СБУ Василь Грицак взяв до розгляду заяву нардепа і пообіцяв особисто тримати на контролі ситуацію, повідомив сам Віталій Купрій.

PR

Останні новини Чернігівщини

Корюківщину відвідали заступники двох міністрів: у фокусі – забезпечення життєдіяльності прикордоння 13:34

Сьогодні на Чернігівщині перебували заступник міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін та заступник міністра фінансів Дмитро Самоненко.

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 12:51

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 44-річному містянину.

RELEVE: французька підтримка розвитку громад області триває 12:10

У Чернігівській ОВА 30 жовтня відбулася робоча зустріч із представниками Французького агентства міжнародної технічної співпраці Expertise France – командою проєкту RELEVE.

У Чернігові поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою колишній дружині та поліцейським 11:42

В ніч на 31 жовтня до поліції надійшло повідомлення від мешканки Чернігова, яка заявила, що до неї додому прийшов колишній чоловік та погрожує розправою.

Облаштувати безбар’єрний простір в будівлях культурної спадщини стало ще простіше: про зміни в законодавстві – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 11:21

Підприємці, які здійснюють свою діяльність у приміщеннях, розташованих у будівлях культурної спадщини, можуть без надмірних бюрократичних процедур облаштувати безбар’єрний простір для своїх працівників та відвідувачів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини