Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 17:48:31

Валерій Куліч: Відродження та розвиток потужних підприємств Чернігівщини сприятимуть вирішенню нагальних потреб військово-промислового комплексу

16.07.2015   11:44Агенцiя

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив сьогодні під час відкриття науково-практичного семінару з керівниками промислових підприємств країни, які виготовляють бронетехніку. Участь у ньому також взяли керівники Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України.

Потреба проведення семінару обумовлена завданням, яке поставив Президент України перед Державним концерном «Укроборонпром»: заміщення складових частин озброєння і військової техніки іноземної розробки і виробництва на аналогічні вітчизняні зразки.

Вже зараз ряд підприємств регіону рухається у цьому напрямку. Наразі вони виготовляють засоби зв’язку та навігації, екіпірування особового складу Збройних Сил, засоби пожежегасіння, обладнання для вертолітних двигунів, деталі двигунів для автомобільної та броньованої техніки тощо.

Валерій Куліч назвав основною метою заходу широке залучення підприємств області до забезпечення максимально ефективної кооперації науково-технічного та виробничого потенціалу оборонно-промислового комплексу держави, вирішення проблеми імпортозаміщення.

— Наша область має значний науковий та промисловий потенціал. У нас є унікальні підприємства, які мають високотехнологічне обладнання, досвідчених фахівців та відповідні напрацювання.

В той же час виробничі потужності цих підприємств не завантажені у повній мірі, що спричиняє погіршення їх фінансово-економічного стану. Тому отримання замовлень для потреб військово-промислового комплексу сприяло б фінансовому оздоровленню підприємств, - наголосив очільник області.

Як зазначив заступник начальника управління Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України Володимир Дмитрієв, за результатами семінару буде відпрацьовано відповідне рішення, в якому будуть враховані і пропозиції «Укроборонпрому», і можливості представників промислового сектору області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини