Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 08:13:38

Аграрна комісія обласної ради – за збереження спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників

15.07.2015   18:12Агенцiя

15 липня відбулося спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і представників депутатської групи «Аграрії і підприємці».

У роботі засідання, яке провів голова постійної комісії Арсен Дідур, взяв участь виконуючий обов'язки голови обласної ради – заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Розглядаючи перше питання порядку денного «Про недопустимість внесення змін до Податкового кодексу України стосовно скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників із 1 січня 2016 року», депутати різко висловили занепокоєння намірами скасування податкових пільг в аграрному секторі. Оскільки, на їхню думку, це призведе до збитковості і, як наслідок, занепаду галузі. Крім того, нововведення негативно позначиться на інших галузях економіки і громадянах, які проживають у сільській місцевості.

– Відміна спеціального режиму ПДВ для агросектору позбавляє його єдиного реального джерела підтримки і може запустити механізм руйнування сфери. Агропромисловий комплекс - це та галузь, яка є зміцнювальним фактором і дала можливість зорієнтувати нашу країну на зовнішніх ринках та створювала позитивний імідж, – зазначив головуючий на засіданні Арсен Дідур.

Після обговорення, члени профільної комісії вирішили спільно з представниками депутатської групи «Аграрії і підприємці» звернутися до народних депутатів України від Чернігівщини з клопотанням зберегти пільговий режим оподаткування для сільгоспвиробників. Також комісія висловилася за проведення позачергової сесії обласної ради для прийняття звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України та Верховної Ради України щодо не допущення скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників із 1 січня 2016 року.

Далі депутати ознайомилися з особливостями електронного адміністрування ПДВ з 1 липня 2015 року. По цьому питанню присутніх на засіданні поінформувала начальник Головного управління державної фіскальної служби в області Людмила Слаутіна. Розглянувши інші питання порядку денного, члени постійної комісії висловили пропозиції та зауваження і прийняли відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.