Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 01:40:01

Чому перелякався Тарасовець?

15.07.2015   12:24Агенцiя

Вчора журналстів Чернігова запросили до Дискусійного клубу «Експертна думка» на прес-конференцію кандидата в народні депутати України Юрія Тарасовця, яка мала відбутися 15 липня о 10:00.

У анонсі йшлося про те, що «Юрій Миколайович прокоментує ситуацію, що склалася на 205 виборчому окрузі, відповість на питання, що цікавлять журналістів».

Але Юрія Тарасовця журналісти так і не дочекалися.
 
Офіційно було повідомлено, що це був «фейковий» анонс, хоча представники Дискусійного клубу запевняли журналістів, що прес-конференцію замовив помічник кандидата у депутати.

Юрій Тарасовець, керівник обласної організації «Удар», був самовисуванцем на виборах у 205 окрузі. Але потім знявся з виборчих перегонів.

Журналісти, які очікували пана Юрія, навіть почали вже шуткувати, що він затримується, тому що не зміг домовитися, на користь кого він знявся.

Інші турбувалися, чи не трапилося чогось з відомим чернігівським політиком.

Потім, після півгодинного очікування стало зрозумілим, що Юрій Тарасовець «проігнорував» захід.
Мабуть політично він все ж таки програв.

Якщо анонсований захід зібрав не він, то пресу потрібно поважати та попередити про «провокацію», щоб час не марнували.

Або, використовуючи такий яскравий інформаційний привід, з’явитися та зробивши заяву, відповісти на питання.

Особисто у мене склалося негативне враження про цей захід та поведінку екс-кандидата.

Чогось він злякався. Можна припустити, що якісь домовленості все ж були. Але не склалося.
Та і відповідати журналістам на потенційно гострі питання було би важко. Особливо, якщо вони були не по виборам…

На мою думку, Юрій Тарасовець програв, як політик.

Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини