Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 18:38:14

Безробіття турбує чернігівців більше, ніж АТО

14.07.2015   16:58Агенцiя

Чернігівців більше всього турбують дефіцит робочих місць, безробіття і зростання цін.

Саме до таких висновків прийшли експерти Центру «Социс», вивчаючи громадську думку громадян, які проживають на території розташованого в місті виборчого округу №205. Дослідження проводилося з 24 червня по 5 липня 2015 методом стандартизованого інтерв'ю за місцем постійного проживання респондентів (вибірка репрезентує доросле населення виборчого округу, опитано 1000 респондентів).

«Так, при відповіді на питання про те, які проблеми хвилюють респондента в першу чергу, найпопулярнішими варіантами стали дефіцит робочих місць і безробіття (63,6%), подорожчання продуктів і предметів першої необхідності (62,8%), підвищення цін на комунальні послуги (61,9%), а також знецінення гривні та падіння купівельної спроможності (59,5%)», - йдеться у дослідженні. При цьому проблеми реабілітації і матеріальних компенсацій учасників АТО, підтримка наших військових на Сході України, а також цілісність країни і повернення контролю над тимчасово окупованими територіями хвилюють чернігівців набагато менше. Ці теми у своїх відповідях респонденти піднімали, відповідно, в 15,4%, 14,4% і 13,6% випадків (11-е, 12-е і 14-е місце в переліку найгостріших проблем).
 
Не дивно, що і до кандидатів на парламентських довиборах, які пройдуть в Чернігові 26 липня, громадяни пред'являють більш конкретні і зрозумілі вимоги: щоб політику були небайдужі проблеми простих людей (39,5%), щоб він вирішити проблеми конкретного району (32,5 %), щоб робив багато хороших справ (24,2%). Найкраще цим запитам, судячи з дослідження соціологів, відповідає Сергій Березенко, кандидат Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Протягом досить тривалого періоду він є лідером електоральних переваг. 5 липня йому були готові віддати свій голос 41,1% чернігівців, що визначилися з вибором і плануючих брати участь у голосуванні.
 
PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини