Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 23:11:25

ЦВК скасувала реєстрацію 36 кандидатів у народні депутати україни в ово № 205

14.07.2015   16:54Агенцiя

14 липня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голови КомісіїЖанна Усенко-Чорна.

Розглянувши заяву Радикальної Партії Олега Ляшка, Комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Блауша Д.Я., висунутого цією партією, в одномандатному виборчому окрузі № 205 на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року.

У зв?язку із заявами про відмову балотуватися скасовано реєстрацію 35 кандидатів у народні депутати України, які балотувалися у вказаному окрузі в порядку самовисування (Герасименка А.А., Гончарова В.Є., Давлеткужина Р.Р., Дрозда Р.В., Дудка В.М., Закревського С.Г., Захарченка С.В., Казакова В.Л., Коваля С.О., Колеснікової І.К., Корягіна В.П., Крезуба О.В., Куца Я.В., Кучура В.М., Ленди Т.М., Лопаєва О.В., Микаілова Р.П., Непомнящої Л.М., Омелечка С.М., Останіна О.С., Пененка Т.В., Почкая В.М., Пухна Д.А., Пясецького О.В., Рубана М.І., Сапона Л.І., Тарасовця Ю.М., Тереховської М.А., Терешенко С.О., Тютюнника А.В., Уланович Л.М., Харченка О.С., Хорошковського В.Д., Шевцова О.О., Шпека М.М.).

Таким чином, станом на 14 липня 2015 року на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 205, які відбудуться 26 липня 2015 року, балотується 91 кандидат у народні депутати України.

Окрім того, з урахуванням скасування реєстрації зазначених кандидатів у народні депутати України затверджено в новій редакції виборчий бюлетень з проміжних виборів народного депутата України 26 липня 2015 року для голосування в одномандатному виборчому окрузі № 205.

Також Комісія уповноважила Державне підприємство спеціального зв’язку від імені ЦВК здійснити передачу виборчих бюлетенів з проміжних виборів народного депутата України 26 липня 2015 року окружній виборчій комісії ОВО № 205 на її засіданні, а працівників зазначеного підприємства – підписати протокол про їх прийняття.

Розглянувши запит на інформацію, який надійшов до Центральної виборчої комісії від народного депутата України Луценка І.В., стосовно надання узагальненої інформації з Державного реєстру виборців про кількість виборців по кожній звичайній виборчій дільниці у розподілі за віковими групами,  Комісія відмовила в його задоволенні. Адже ЦВК  не є розпорядником інформації за подібними запитами стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних Реєстру або потребує створення в інший спосіб із використанням відомостей Реєстру.

На завершення засідання, розглянувши подання суб’єкта внесення кандидатур до складу ОВК про заміну її членів, Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії, утвореної на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в ОВО № 205 відповідно до постанови ЦВК від 3 червня 2015 року № 55.
 

Останні новини Чернігівщини

Бобровицькі поліцейські оперативно розкрили крадіжку з магазину

Бобровицькі поліцейські оперативно розкрили крадіжку з магазину 17:37

Правоохоронці затримали «за гарячими слідами» трьох мешканців Київської області, які серед ночі зламали двері продовольчого магазину та обікрали заклад.

У Чернігові рятувальники ліквідували загорання на балконі дев`ятиповерхівки

У Чернігові рятувальники ліквідували загорання на балконі дев`ятиповерхівки 16:30

5 серпня о 12:31 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що на балконі однієї з квартир дев’ятиповерхового житловому будинку по вул. С. Русової, 25 виникло загорання.

В області лабораторно підтверджено інфікування коронавірусом ще 18 жителів області

В області лабораторно підтверджено інфікування коронавірусом ще 18 жителів області 15:25

Дані щоденного моніторингу рівня захворюваності на COVID-19 в області.

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.