Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 19:12:32

Звернення Геннадія Корбана до чернігівців

14.07.2015   16:11Агенцiя

Дорогие друзья!

Я постоянно встречаюсь с сотнями черниговцев. Многие люди, особенно пожилого возраста, жалуются, что после оплаты коммунальных услуг им нечего есть. Потому что мизерные пенсии и нищенские зарплаты не дают возможности прокормить ни себя, ни свои семьи, ни своих детей.

Мои родители всегда учили меня помогать всем нуждающимся.

Я принял решение сократить средства на избирательную агитацию и направить на дела, которые будут оказывать реальную помощь черниговцам, ведь они мне уже стали родными.

Благотворительное объединение "УКРОП" запускает сеть палаток социальной помощи, где будут проводиться консультации медработников, предоставляться вкусный горячий обед и поддержка особо нуждающимся в ней черниговцев.

Надеюсь, что примеры подобных проектов вдохновят обеспеченных горожан Чернигова постоянно поддерживать тех, кто не в состоянии обеспечить себе самый необходимый уровень жизни из-за антисоциальной политики нашей власти.

Я, Геннадий Корбан, убежден в этом!

PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини