Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:08:06

"Свобода" подала до суду на ОВК № 205

13.07.2015   18:52Агенцiя

13 липня 2015 року Всеукраїнське об’єднання «Свобода» подало заяву в Чернігівський окружний адміністративний суд із позовом до окружної виборчої комісії №205, яка відхилила подання партії на представництво в ДВК 205-ого округу. Рішення про недопущення до формування складу дільничних виборчих комісій від «Свободи» ОВК ухвалила постановою № 17 від 09.07.2015.

В об’єднанні вважають рішення окружної комісії незаконним та вимагають у судовому порядку визнати його недійсним. Про це повідомив кандидат у народні депутати України в окрузі №205, голова Чернігівської обласної «Свободи» Андрій Міщенко.

Зауважимо, що 9 липня ОВК відхилила в цілому подання «Свободи» щодо кандидатур, запропонованих до складу дільничних виборчих комісій на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в одномандатному виборчому окрузі №205. Причиною вказано те, що партія не має фракції в парламенті. Натомість у «Свободі» вбачають незаконність у таких діях окружної комісії. Адже законодавством передбачено, що суб'єкти подання мають рівні права на подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій. Своєю чергою, суб’єктами подання кандидатур до складу виборчої комісії, згідно з п.2 ч.2 ст.27 Закону № 4061-VI, зокрема, є політичні партії – суб’єкти виборчого процесу, кандидати у депутати від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі.

Відповідно, «Свобода» вимагає:

1) Визнати протиправним та скасувати п. 1 Постанови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в одномандатному виборчому окрузі № 205 в частині відхилення в цілому подання політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода» щодо кандидатур, запропонованих до складу дільничних виборчих комісій на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в одномандатному виборчому окрузі №205.

2) Зобов’язати окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в одномандатному виборчому окрузі № 205 включити до складу дільничних виборчих комісій кандидатури від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в порядку ст. 28 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ