Валерій Куліч: Питання придбання та ремонту житла для сімей загиблих учасників АТО треба вирішувати не гаючи часу
Одним з наболілих питань, які постійно піднімаються під час зустрічей представників влади з родинами загиблих військовослужбовців, є питання покращення житлових умов.
Для повного вивчення стану справ голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч доручив створити спільну комісію з представників окремих департаментів ОДА та волонтерів.
Про це очільник області повідомив сьогодні під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
— Ми маємо чітко знати: в яких умовах мешкають ці родини у кожному районі. Треба найближчими днями скласти повний список з усіх тих, кому потрібні квартири, а кому ремонт. Дізнайтеся – чи стоять люди у черзі на нове помешкання, чи є складнощі з оформленням документів, які є проблеми.
Коли ми будемо бачити повну картину по регіону, відпрацюємо алгоритм подальших дій та будемо вирішувати питання комплексно, - заявив Валерій Куліч.
Також голова облдержадміністрації доручив провести роз’яснювальну роботу з окремими перевізниками, які, незважаючи на досягнуті домовленості, відмовляють членам родин загиблих у безкоштовному проїзді на громадському транспорті.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression