Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 18:47:12

Березенко провіз депутатів у старому тролейбусі

10.07.2015   21:39Агенцiя

9 липня у Чернігові, за ініціативи Сергія Березенка, відбулося виїзне засідання Бюджетного комітету Верховної Ради України. Депутати приїхали до міста, аби на власні очі побачити який стан справ у Чернігові.

Зокрема народні обранці відвідали Чернігівський автобусний завод, на якому виготовляються тролейбуси. За словами Сергія Березенка, мета виїзного засідання – вирішення питання взаємодії державного, місцевого бюджетів та потенціалу Чернігівського автобусного заводу з тим, щоб реалізувати проект оновлення міського автопарку і будівництво нової тролейбусної лінії по вулиці 50-тиріччя ВЛКСМ. Цікаво, що для того, аби депутати максимально перейнялися проблемою електротранспорту, Сергій Березенко запропонував членам комітету проїхатися у найстарішому у парку тролейбусі та відчути на собі усі принади громадського транспорту.

– Нам потрібно вийти на рівень виробництва 10-15 нових тролейбусів щороку, для того, аби через 4-5 років повністю оновити тролейбусний парк Чернігова. Це реальні плани, для реалізації яких потрібно сприяння бюджетного комітету Верховної Ради, - наголосив Сергій Березенко.

За словами народного депутата, члена бюджетного комітету Андрія Павелка, на наступний рік депутати планують закласти системне фінансування програми розвитку електротранспорту різних міст України, в тому числі й Чернігова.  – Місцева влада повинна знати, що вони будуть отримувати системну допомогу на реалізацію цієї програми з державного бюджету.

Фінансування цієї програми дозволить завантажити роботою Чернігівський автобусний завод. Ми поцікавились у його директора Валерія Купцова, чи подужає підприємство виробництво нової техніки, якщо надійде необхідне фінансування. – Наші можливості дозволяють нам забезпечити не тільки Чернігів, але й всю Україну. Ми можемо виготовляти 170 автобусів та 10-15 тролейбусів на місяць. Усе буде залежати від обсягу замовлення. Але ми готові працювати на повну.

За словами Купцова, найближчим часом на дороги міста виїдуть шість нових тролейбусів, мінімальна вартість кожного з яких складає 200 тисяч доларів США.

Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.