Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:44:20

Правоохоронці запобігли порушенню передвиборчої агітації

10.07.2015   09:26

У Чернігові працівники міліції запобігли розповсюдженню великої партії агітаційних передвиборчих листівок, виготовлених з явними порушеннями вимог чинного законодавства.

Близько опівночі в ніч з 7 на 8 липня до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС звернувся 25-річний киянин з повідомленням про те, що виявив в одному зі спальних районів Чернігова порушення виборчого законодавства з боку групи невідомих осіб.

За словами заявника, ці громадяни займалися розповсюдженням агітаційних матеріалів сумнівного характеру.

На місце події негайно була направлена слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. В процесі перевірки правдивості отриманої інформації працівники міліції виявили в указаному заявником місці скупчення автомобілів та групу громадян, які мали при собі значну кількість агітаційних листівок на підтримку одного з кандидатів в народні депутати по 205 виборчому округу. В результаті огляду цих листівок працівниками міліції було встановлено, що агітаційні матеріали не містять будь-яких реквізитів щодо тиражу, видавництва та замовника друку, що є порушенням вимог чинного законодавства щодо оформлення матеріалів передвиборчої агітації. Листівки у кількості близько 30 тисяч були вилучені.

Інформацію про правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України, яка встановлює відповідальність за порушення виборчого законодавства і передбачає для винних осіб покарання у вигляді обмеження волі до 3 років або позбавлення волі на той самий строк. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.