Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 22:45:43

За розміщення агітації у невстановлених місцях – штраф 1700 грн.

08.07.2015   12:32

26 протоколів за півріччя склали в Чернігові інспектори екологічної інспекції за розміщення або розклеювання оголошень, листівок, агітаційних плакатів, реклами тощо у невизначених спеціально для цього місцях.

Із початком передвиборчої кампанії кількість таких порушень стрімко зростає. «Незважаючи на те, що в місті виділено спеціальні місця для розміщення політично-агітаційних плакатів, деякі політичні сили розміщують їх у невизначених спеціально для цього місцях (стовпи електроопори, паркани, фасади будинків тощо), чим порушують Правила благоустрою Чернігова та псують зовнішній вигляд нашого охайного міста», - коментує начальник екологічної інспекції Сергій Стринадко.

Він звертається до керівників штабів кандидатів у депутати Верховної Ради України по місту Чернігову контролювати розміщення політично-агітаційних плакатів своїх кандидатів. Штраф за дане правопорушення може сягати 1700 грн.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини