Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 14:48:16

Владислав Атрошенко: "Міська влада iгнорує потреби людей"

06.07.2015   07:20Агенцiя

Роками в Чернігові тарифи на комунальні послуги зростали, а їх якість практично не змінювалася.

Роботу комунальних підприємств з обслуговування багатоквартирних будинків, згідно з соціологією, чернігівці оцінюють на слебеньку трієчку. Не маючи часу і можливостей для створення ОСББ (варто зазначити, що міська влада ніколи не стимулювала розвиток приватного господарювання в сфері ЖКГ), мешканці міста мають користуватися послугами цих пережитків радянського минулого.

Що має зробити наступнаміська влада (переконаний, що ця команда вже неспроможна на будь¬які зміни в місті)? Стимулювати громадян брати на себе відповідальність. Не ЖЕКи мають обслуговувати будинки та двори черінгівців, а об’єднання співласників, які створять та контролюватимуть самі мешканці будинків. Більше того, влада має допустити на ринок ЖКГ приватні компанії, які за менші кошти забезпечать більш якісні послуги. Конкуренція - рушійна сила прогресу.

Головне при цьому — контроль. Адже корупція — головна перешкода на цьому шляху. Ні для кого не секрет, що багато чиновників від ЖКГ не нехтують замовити послуги у близьких до себе «фірмах¬прокладках». Як результат - фіктивні послуги, завищені ціни тощо. Це і є головна причина неякісних послуг за завищеною вартістю.

Чернігівці активно вказують на те, що потрібно зробити у міському господарстві, їм не байдуже своє місто. І в цьому я бачу позитив і надію.

Наступним кроком активних містян повинна стати звичка контролювати міських чиновників: писати інформаційні запити, отримувати відповіді та звіти про фінансово¬-господарську діяльність, за потреби — судитися за свої права. Тоді, впевнений, справи підуть на краще, і «комунальні дірки» почнуть лататися.

Ні згори, ні збоку ніхто не бачить наших негараздів краще за нас самих — сподіваюся, це вже очевидно для всіх. Тому зрозумілий і шлях, яким ми повинні рухатися: тільки спільними зусиллями, тільки активними діями, тільки боротьбою за свої права і ресурси ми зрушимо з місця цей заржавілий механізм ЖКГ і змусимо його працювати в інтересах громади, кожної людини.


Владислав Атрошенко, народний депутат України


PR

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.