Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 14:28:43

Облрада просить прокурора області та Чернігівського міського голову відреагувати на звернення ініціативної групи підприємців Центрального ринку Чернігова

04.07.2015   08:11Агенцiя

До обласної ради надійшло звернення ініціативної групи приватних підприємців, які здійснюють торгівлю у павільйонах на ринку «Центральний» міста Чернігова.

Вони висловлюють обурення значним, як на їхню думку, – 30-відсотковим підвищенням орендної плати за торгові місця. У зверненні, серед іншого, підприємці просять провести аудит перерахування орендної плати за торгові площі, розглянути вимогу повернення ринку до комунальної власності, а також звертають увагу на часту зміну власників ринку. На переконання авторів звернення, це може бути «схемою ухилення від податків».

Розглянувши дане клопотання, обласна рада звернулася до прокурора області з проханням перевірити викладену підприємцями інформацію та вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством. Також направлено відповідне звернення на ім'я Чернігівського міського голови. У ньому, зокрема, йдеться: «З метою зняття соціальної напруги, просимо створити при Чернігівській міській раді робочу групу щодо врегулювання ситуації, що склалася навколо Центрального ринку м. Чернігова, вирішити проблемні питання та розглянути вимогу підприємців щодо повернення ринку до комунальної власності».

В обох листах, підписаних заступником голови обласної представницької влади Валентином Мельничуком, є прохання повідомити заявників і обласну раду про результати розгляду звернення ініціативної групи підприємців ринку «Центральний» міста Чернігова.

Як відомо, 3 липня близько сотні продавців Центрального ринку перекрили дорогу біля торговельного комплексу «Полісся» і вимагали адміністрацію ринку скасувати підвищення оренди.

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.