Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 17:02:22

Держекоінспекція у Чернігівській області перевіряє готовність господарських споруд до весняної повені

24.02.2012   07:48

Держекоінспекцією у Чернігівській області перевірено 15 суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, діяльність яких здійснюється в зоні можливого затоплення.

Надано 7 приписів на усунення виявлених порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 осіб, накладено штрафів на загальну суму 1190 грн. По матеріалам перевірок пред’явлено 8 претензій на відшкодування збитків, завданих державі в результаті порушення вимог природоохоронного законодавства, на загальну суму 77195 грн.

Згідно плану організаційних заходів щодо дій під час пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2012 році Інспекцією проводяться перевірки стану та готовності гідроспоруд, меліоративних систем, накопичувачів стічних вод, впорядкованості сільських та селищних сміттєзвалищ, стану золо і шламонакопичувачів та місць зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин. В ході проведених перевірок фактів забруднення навколишнього природного середовища в зонах впливу весняної повені не виявлено. Споруди знаходяться в задовільному стані.

В той же час здійснені перевірки стану водних об’єктів, прибережних захисних смуг та водогосподарських споруд на території Козелецького, Ніжинського, Прилуцького, Ічнянського, Чернігівського районів.

Встановлено, що зони можливого підтоплення знаходяться в задовільному санітарно-екологічному стані.

Наразі Держекоінспекцією у Чернігівській області продовжуються перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких здійснюється в зоні можливого затоплення.

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).