Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 травня, 03:36:49

Микола Звєрєв: "205 округ - це мій майдан номер три". ВІДЕО

01.07.2015   21:03Агенцiя

У середу 1 липня відбулася прес-конференція кандидата в народні депутати, голови обласної ради Миколи Звєрєва. Він привітав всіх кандидатів в народні депутати та закликав їх до чесної та демократичної боротьби за депутатський мандат.

Також Микола Вікторович наголосив на тому, що влада Чернігова повинна забезпечити проведення демократичних виборів.

В ході прес-конференції Микола Звєрєв повідомив, що йде у відпустку для проведення своєї передвиборчої кампанії, чим демонструє виконання закону та запобігає використанню адмінресурсу у своїй боротьбі.

- Хочу привітати з рекордом, який встановлений в українській політиці: для участі у виборах на 205 окрузі зареєструвалося 127 кандидатів. Це говорить про те, що Чернігівщина є надзвичайно привабливим краєм, ми відстояли демократію, не піддалися сепаратизму, разом пройшли Революцію гідності. І сьогодні на теренах України – Європейського простору – Чернігівщина продемонструвала себе як край, який став щитом на північному сході України, який довів, що чернігівці є патріотами. Ми пройшли багато випробувань. Революція продовжується. Зараз у мене таке відчуття, що мій перший майдан був на Майдані, другий – це боротьба за місцеве самоврядування, за реформи і зміни в країні. І одна із моїх особистих причин чому я йду на вибори - відчуваю, що боротьба продовжується. І округ 205 – це мій майдан номер три, - сказав Микола Звєрєв.

Чернігівський 205 округ стає знаковим для політикума України. Політик вважає, що це знакові вибори для українського суспільства і саме тут впливові фінансово-промислові групи, політичні клани, політичні партії та потужні групи проводять власні змагання і фактично влаштовують у Чернігові репетицію майбутніх місцевих виборів.

На думку Миколи Звєрєва деякі кандидати, фактично стали політичними окупантами. А використання адмінресурсу, створення спеціальних умов для одних кандидатів, неповага до інтересів чернігівців – все це обманює виборців і лише задовольняє чиїсь інтереси.

Наприклад, створення Ради регіонального розвитку – це чудова ідея. Але цей орган є колегіальним і має працювати для всієї Чернігівської області, а не тільки для обласного центру. І до речі, до цієї ради мають входити представники всієї громади, і не повинно бути одноосібного управління. Бо в такому випадку це можна розцінювати як прояв адмінресурсу.

Так само, на думку кандидата в народні депутати, неповагою до містян є встановлення намету в центрі міста. Микола Звєрєв прокоментував це так: «З’явилася юрта хазарська – просто посеред міста на траві навпроти церкви Михайла і Федора. Це такий начебто виклик громаді Чернігова».

- І таких фактів можна називати десятки. Саме тому сьогодні хочеться отримати відповідь чи спроможна чернігівська громада захистити себе від політичних окупантів, які хочуть використати її у своїх політичних цілях, перерозподілі політичного впливу у парламенті та бізнес-інтересів, - сказав Микола Звєрєв.

І додав, що має побоювання: політичні гравці можуть використати громаду Чернігова, застосовуючи різноманітні технології, купуючи обіцянками, заявами, грошима, тощо. Але він переконаний, що чернігівці – це люди, які не продаються, які мають свій власний сильний характер, недарма Чернігівщина – це Сіверський край.

- Я пішов на вибори, щоб захистити інтереси чернігівців, зробити все можливе, щоб представником у парламенті була місцева людина, якій болять проблеми Чернігівщини, яка розуміє як їх вирішувати і вона зможе представляти інтереси громади. Все оцінять люди. Піду до людей. Іншого шляху немає, - сказав Микола Звєрєв. - Я прийняв рішення боротися за чистоту цих виборів, боротися із тою корупцією і тими викликами, які будуть на 205 окрузі, з метою відстояти інтереси чернігівської громади.

Він побажав чернігівцям зробити свій демократичний вибір і довести, що у нашому місті проживають люди, які можуть достойно і чесно зробити свій вибір.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.