Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 18:22:23

Демьяненко на Интере призвал коалицию вернуться в Верховную раду и проголосовать социальные законопроекты

27.06.2015   17:50Агенцiя

Об этом на телеканале Интер в программе «Черное зеркало» заявил Алексей Демьяненко, кандидат в депутаты по 205 округу (г. Чернигов).

«В первой части программы представители коалиции заявляют, что собираются принимать законы, которые касаются тарифов и отмены моратория на повышение социальных выплат, а уже во второй части вы говорите, что будете  блокировать трибуну. Я не пойму, что вы собираетесь делать принимать законы или блокировать трибуну?» - заявил кандидат в депутаты.

Алексей Демьяненко отметил, что не имеет значения какие законопроекты будут проголосованы,  или Оппозиционного блока об отмене 15-ти % налога на пенсии и об отмене моратория на повышение социальных стандартов (зарегистрированы  в Верховной раде в апреле 2015 года и  в декабре 2014), или коалиции. Главное по его словам, чтобы эти законы были приняты.  

Он также отметил, что в законопроекте о местных выборах проголосованный депутатами коалиции  в 1-ом чтении заложены три основных момента фальсификации.  По его словам это отсутствие механизмов защиты членов комиссий при подсчете голосов, статей в Законе, которые предусматривают возможность   проголосовать 1 млн. вынужденных переселенцев из зоны АТО,   а также отсутствие четкого понимания  как будет выглядеть избирательный бюллетень, что приведет к их массовой порчи, а значит и к фальсификациям.

«Я прошу вас выйти из студии, вернитесь в Верховную Раду, проголосуйте эти законопроекты, измените Закон о местных выборах, чтобы в октябре люди смогли проголосовать и получить новые органы местного самоуправления» - заявил Алексей Демьяненко.

PR

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:47

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Відбулася презентація книги

Відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" Людмили Студьонової 16:35

27 лютого у читальному залі ОУНБ ім. В. Г. Короленка в рамках чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" нашої колеги, людини енциклопедичних знань, краєзнавця, бібліографа, що працює у бібліотеці вже понад 50 років, заслуженого працівника культури України Людмили Студьонової.

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.