Прокуратура виявила порушення конституційних прав громадян, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання
Прокуратура принципово реагує на порушення законодавства щодо захисту конституційних прав громадян в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, спеціальних установах органів внутрішніх справ Чернігівської області.

Зокрема, у лютому поточного року із залученням фахівців територіальних органів охорони здоров?я, санітарно-епідеміологічної служби та пожежного нагляду, а також враховуючи рекомендації Підкомітету ООН з недопущення катувань, прокуратурою проведено додаткові перевірки умов тримання затриманих та взятих під варту.
За їх результатами зупинено діяльність 3 ізоляторів тимчасового тримання та спецприймальника для осіб, підданих адміністративному арешту. Керівникам міськрайвідділів міліції внесено документи прокурорського реагування.
Загалом за втручання прокуратури області протягом минулого та поточного років для усунення недоліків, приведення до міжнародних стандартів умов тримання осіб було зупинено діяльність 4 ізоляторів тимчасового тримання та 22 кімнат для затриманих і доставлених чергових частин.
Вирішується питання про відповідальність винних посадових осіб.
Останні новини Чернігівщини
28 червня: цей день в Україні і світі 08:01
ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION
У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27
Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».
Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55
До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.
Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34
У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.
Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11
Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.