Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 13:36:52

Прокуратура виявила порушення конституційних прав громадян, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання

23.02.2012   11:28

Прокуратура принципово реагує на порушення законодавства щодо захисту конституційних прав громадян в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, спеціальних установах органів внутрішніх справ Чернігівської області.

Зокрема, у лютому поточного року із залученням фахівців територіальних органів охорони здоров?я, санітарно-епідеміологічної служби та пожежного нагляду, а також враховуючи рекомендації Підкомітету ООН з недопущення катувань, прокуратурою проведено додаткові перевірки умов тримання затриманих та взятих під варту.

За їх результатами зупинено діяльність 3 ізоляторів тимчасового тримання та спецприймальника для осіб, підданих адміністративному арешту. Керівникам міськрайвідділів міліції внесено документи прокурорського реагування.

Загалом за втручання прокуратури області протягом минулого та поточного років для усунення недоліків, приведення до міжнародних стандартів умов тримання осіб було зупинено діяльність 4 ізоляторів тимчасового тримання та 22 кімнат для затриманих і доставлених чергових частин.     

Вирішується питання про відповідальність винних посадових осіб.

Останні новини Чернігівщини

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.