Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 18:16:37

Завдяки сприянню Сергія Березенка чернігівський завод отримав нову ліцензію

26.06.2015   15:31Агенцiя

Кандидат в народні депутати Сергій Березенко допоміг "Чернігівському заводу радіоприладів" отримати ліцензію, за яку підприємство боролося кілька років.

Про це повідомив Анатолій Свириденко, генеральний директор ПАТ"ЧЕЗАРА".

- 22-го червня ми отримали ліцензію, яка називається: виробництво військової техніки та озброєння, - розповів нам Анатолій Свириденко.

За його словами ліцензія дозволяє виробляти та модернізовувати стрілецьке озброєння, виробляти радіолокаційні станції, системи управління для різноманітних двигунів.  Також ліцензія передбачає можливість розробки, виготовлення, модернізації та реалізації систем управління для легкої броньованої техніки, систем управління вогнем. Термін дії ліцензії для чернігівського підприємства необмежений. 

- Ми цю ліцензію хотіли отримати ще з 2013-го року. Щомісяця їздили до Міністерства економіки та торгівлі, але там наше питання ігнорували. Дійшло до того, що нам почали писати маленькі відписки, мовляв, на заводі недостатня матеріально-технічна база, не вистачає кваліфікованих спеціалістів і тому подібне, - пояснив генеральний директор ПАT "ЧЕЗАРА".

За його словами, два місяці тому, на підприємство завітав Сергій Березенко. Йому пояснили суть проблеми, підготували відповідний лист. А згодом проблему заводу вдалося вирішити.

- Якби не допомога Сергія Березенка, ми б і сьогодні були без ліцензії, - розповів Анатолій Свириденко.

Таким чином "Чернігівський завод радіоприладів" працюватиме ще потужніше.

А це означає, що, по-перше, наша армія отримає якісну та необхідну продукцію, а, по-друге - чернігівці, які працюють на заводі матимуть стабільну заробітну платню. Нагадаємо, що Сергій Березенко неодноразово наголошував, що докладатиме максимум зусиль, аби чернігівські оборонні підприємства працювали на повну потужність. Як бачимо, політик свого слова дотримується.

Сана Бойко
PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.