Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:08:35

Чернігівський міський голова зустрівся з ветеранами

23.02.2012   08:07

Олександр Соколов провів традиційну зустріч з ветеранським активом міста, на яку зібралися понад 100 представників старшого покоління чернігівців.

Під час спілкування йшлося про роботу міських служб у зимових умовах, перспективи роботи міської влади у 2012 році, вирішення актуальних питань чернігівської громади.

Та чи не найбільш проблемним, на думку ветеранів, є забезпечення пільгового проїзду у міському пасажирському транспорті. О.Соколов повідомив, що кожного дня на маршрути міста виходять 70 тролейбусів, які для обласного центру Чернігівщини залишаються на сьогодні основним соціальним транспортом. У бюджеті не вистачає коштів для забезпечення безкоштовних пільгових перевезень до дачних ділянок. Однак міський голова наголосив, що остаточно це питання буде вирішуватися у березні під час засідання виконавчого комітету. “Я вважаю, що питання зможемо вирішити позитивно і пільгові перевезення обов’язково розпочнуться”, – сказав О.Соколов.

Під час спілкування з міським головою ветерани також порушували питання соціального і медичного забезпечення, ремонту доріг, забезпечення ветеранам пільг, передбачених їм чинним законодавством. На всі запитання міський голова та присутні на зустрічі фахівці районних у місті управлінь Пенсійного фонду та управлінь праці і соціального захисту надали вичерпні відповіді.

Голова міської ради ветеранів Ірина Четвертак оцінила спілкування позитивно. Вона підкреслила, що О.Соколов, незважаючи на свою зайнятість, завжди знаходить час, аби зустрітися з представниками старшого покоління. Ветерани висловили як критичні зауваження до роботи органів міської влади, так і слова вдячності за створення комфортних умов у оселях (забезпечення теплопостачання, наявність гарячої та холодної води).

У зустрічі з ветеранським активом Чернігова також взяли участь голови Деснянської і Новозаводської районних у місті Чернігові рад – Юрій Горбань та Олександр Атрощенко.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.