Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:05:36

Громадський актив, Березенко та прокуратура на захисті прав "Ялівщини"

22.06.2015   07:35Агенцiя

До Ради регіонального розвитку Чернігівщини щодня надходить по 5-6 звернень громадян міста, які стосуються діяльності та функціонування Регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" - одного з найулюбленіших місць відпочинку чернігівців.

Містян турбує бездіяльність нинішнього керівництва парку: зацвівша річка Стрижень, незаконні забудови, сміття та бруд – це те, чим сьогодні «славиться» парк. Аби обговорити усі проблеми, пов’язані з «Ялівщиною» та знайти шляхи їх вирішення, Сергій Березенко організував зустріч громадських активістів з прокурором Чернігівської області Віктором Носенком.

На зустрічі з’ясовували загальний стан справ пов’язаних з парком. Як стверджують активісти, керувати парком, без оголошення конкурсу та без громадського обговорення призначили депутата Чернігівської обласної ради, мешканця Києва, Анатолія Мороза. Громадськість дорікає, що працювати з керівником неможливо.

Більше того, за їхні словами Морозов не з’являється на робочому місці, оскільки приїздить до Чернігова лише на сесії облради. Втім, зарплату отримує регулярно. За що?
Справедливо обурюються люди. Окрім того керівництво «Ялівщини» не надало на вимогу активістів ані фінансового звіту, ані звіту стосовно діяльності керівництва парку за минулий рік. За словами представників громадськості Наталії Проскуріної та Тамари Петрової, згідно проектно-технічної документації, розробку якої керівництво ландшафтного парку замовило у однієї з фірм, площа парку зменшилась майже на 23 гектари. Замість заявлених раніше 168,7 га у документах фігурує площа у 145 га. Чернігівці не хочуть допустити чергового «дерибану» комунальної землі, тому всіма силами намагаються відновити справедливість. Є у активістів і питання стосовно так званих «резервних» ділянок парку, до яких чомусь включили дамбу, яка згідно закону повинна належати громаді.

- Ми зібралися тут, аби обговорити та з’ясувати ті питання, які сьогодні турбують жителів міста. Розпочали важливий діалог. Зі свого боку, хочу запевнити, проблема «Ялівщини» знаходиться під контролем не лише громадськості, а й Ради регіонального розвитку Чернігівщини та прокуратури. Ми робимо все, аби парк працював для міста і ніхто не зменшував його територію, - заявив на зустрічі Сергій Березенко.


Тарас Дзюба

PR

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.