Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 00:35:44

Громадський актив, Березенко та прокуратура на захисті прав "Ялівщини"

22.06.2015   07:35Агенцiя

До Ради регіонального розвитку Чернігівщини щодня надходить по 5-6 звернень громадян міста, які стосуються діяльності та функціонування Регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" - одного з найулюбленіших місць відпочинку чернігівців.

Містян турбує бездіяльність нинішнього керівництва парку: зацвівша річка Стрижень, незаконні забудови, сміття та бруд – це те, чим сьогодні «славиться» парк. Аби обговорити усі проблеми, пов’язані з «Ялівщиною» та знайти шляхи їх вирішення, Сергій Березенко організував зустріч громадських активістів з прокурором Чернігівської області Віктором Носенком.

На зустрічі з’ясовували загальний стан справ пов’язаних з парком. Як стверджують активісти, керувати парком, без оголошення конкурсу та без громадського обговорення призначили депутата Чернігівської обласної ради, мешканця Києва, Анатолія Мороза. Громадськість дорікає, що працювати з керівником неможливо.

Більше того, за їхні словами Морозов не з’являється на робочому місці, оскільки приїздить до Чернігова лише на сесії облради. Втім, зарплату отримує регулярно. За що?
Справедливо обурюються люди. Окрім того керівництво «Ялівщини» не надало на вимогу активістів ані фінансового звіту, ані звіту стосовно діяльності керівництва парку за минулий рік. За словами представників громадськості Наталії Проскуріної та Тамари Петрової, згідно проектно-технічної документації, розробку якої керівництво ландшафтного парку замовило у однієї з фірм, площа парку зменшилась майже на 23 гектари. Замість заявлених раніше 168,7 га у документах фігурує площа у 145 га. Чернігівці не хочуть допустити чергового «дерибану» комунальної землі, тому всіма силами намагаються відновити справедливість. Є у активістів і питання стосовно так званих «резервних» ділянок парку, до яких чомусь включили дамбу, яка згідно закону повинна належати громаді.

- Ми зібралися тут, аби обговорити та з’ясувати ті питання, які сьогодні турбують жителів міста. Розпочали важливий діалог. Зі свого боку, хочу запевнити, проблема «Ялівщини» знаходиться під контролем не лише громадськості, а й Ради регіонального розвитку Чернігівщини та прокуратури. Ми робимо все, аби парк працював для міста і ніхто не зменшував його територію, - заявив на зустрічі Сергій Березенко.


Тарас Дзюба

PR

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.