Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:56:23

Валерій Куліч: Усі перевізники Чернігівщини мають працювати виключно у правовому полі

17.06.2015   11:39Агенцiя

Проблемні питання з організації пасажирських перевезень в області на автобусних маршрутах загального користування розглядалися 16 червня на зустрічі голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча з перевізниками та представниками правоохоронних органів.

У ході зустрічі порушувалися питання боротьби з нелегальними перевізниками, підвищення тарифів за проїзд у зв’язку з подорожчанням палива та повернення коштів за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Перевізники вимагали недопущення монополізації ринку автоперевезень, а також створення умов для роботи малого та середнього бізнесу на території області.

Ряд проблем, за словами присутніх, можливо вирішити лише шляхом внесення змін до чинного законодавства. Тому частину питань було переадресовано до першого заступника Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Володимира Баліна, який також взяв участь у нараді. Він, у свою чергу, розповів про кроки, які вживаються з метою удосконалення формату співпраці із перевізниками. Також Володимир Балін звернув увагу на керівну роль місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у питаннях координації роботи контролюючих органів.

Уважно вислухавши усі сторони, голова облдержадміністрації пообіцяв максимально сприяти рівному доступу суб’єктів господарювання до ринку автоперевезень, наголосивши також на рівності усіх перед законом.

— З кожним фактом упередженого ставлення до перевізника ми будемо розбиратися окремо. Проте усі перевізники Чернігівщини мають працювати виключно у правовому полі. Облдержадміністрація докладе максимум зусиль, аби забезпечити чіткі та прозорі механізми співпраці з перевізниками та навести порядок у сфері транспортних перевезень, - зазначив очільник області.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.