Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 серпня, 15:28:56

Чернігівці зібралися на віче проти високих тарифів та вимагали відставки міського голови

16.06.2015   16:13Агенцiя

У вівторок, 16 червня, на Красній площі міста зібралися близько п’ятисот городян. Це небайдужі чернігівці, які відкликнулися на заклик активістів «Народного контролю» та прийшли підтримати вимоги щодо зниження комунальних тарифів.

Андрій Глаба звертаючись до чернігівців, наголосив на тому, що міська влада самоусунулася від громади, що її не цікавить як живуть прості містяни та чи є їм за що купити продукти, не говорячи про оплату комунальних послуг. Він наголосив, що зараз «Народний контроль» буде займатися експертизою комунальних тарифів і за результатами буде звертатися до судів з вимогами зниження вартості.

 

-        - Всі тарифи формуються на місцях і впливати на ці процеси також можна на місцях, - наголосив Андрій Глаба.

Також учасники мітингу торкнулися питання боротьби з корупцією та люстрації. На думку пана Глаби, боротьба з корупцією та люстрація не проводиться відносно тих, хто цього заслуговує, і від цього страждають прості громадяни. І саме тому, одне з основних завдань сьогоднішнього зібрання – це посилити боротьбу з корупцією у Чернігові.

Представники «Народного контролю» неодноразово наголошували на тому, що сьогодні місцева влада більше опікується виборами, ніж проблемами людей.

- Замість того, щоб  вирішувати проблеми простих людей, займатися питаннями зниження тарифів, боротьби з корупцією, влада переймається виборами  по 205 округу,- повторював під час мітингу активіст "Народного контролю" Андрій Глаба.

Народні контролери вимагають від влади знизити тарифи до такого рівня, щоб чернігівці могли за них платити, а чиновників-корупціонерів посадити у клітку, як це зробили вони. 

Організатори влаштували символічний флеш-моб. Вони провезли  клітку з манекеном, який символізував міського голову Чернігова, за маршрутом Красна площа - обдержадміністрація - міськрада - облпрокуратура.  Люди вимагали від влади посадити мера і всіх чиновників, які підозрюються в махінаціях.

Мітингуючі  викликали  на вулицю прокурора області Віктора Носенка.  Він пообіцяв довести до кінця порушені справи проти мера і його оточення.

Нагадаємо, що 22 травня у місті проходило народне віче, організоване «Народним контролем». І досі жодну з вимог, прийнятих на цьому віче, не було виконано.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини