Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 07:32:28

Реєстраційні дії — на місцевий рівень

13.06.2015   08:46Агенцiя

Про це, зокрема, йшла мова під час прес-конференції, що 12 червня відбулася в облдержадміністрації за участю заступника Міністра юстиції України - керівника апарату Оксани Іванченко та начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Юрія Власенка.

За словами Оксани Іванченко, наразі триває процес оновлення кадрів в органах юстиції. Адже від цього залежить питання довіри до влади. При прийомі на роботу кандидати на державні посади проходять трьохблокове тестування. Також при Мінюсті є Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, який організовує проведення семінарів та круглих столів з різних правових питань.

Важливим напрямком реформування в державі є також спрощення процедур реєстрації бізнесу і майна. Активно розвиваються проекти екстериторіальної реєстрації комерційної діяльності та речових прав на нерухоме майно.

— Міністрерство юстиції України планує ліквідувати монополію на реєстраційні дії. Передбачається передача цих функцій на місцевий рівень, — підкреслила заступник Міністра.

У рамках територіальної реформи повноваження щодо реєстрації нерухомості і бізнесу здійснюватимуть безпосередньо місцеві органи влади та нотаріуси. В об’єднаних громадах створюватимуться центри адміністративних послуг з методичної правової допомоги та з доступом до баз даних. Фінансування працівників центрів здійснюватиметься за рахунок адміністративного збору та податків. Безпосередньо за міністерством залишиться функція контролю за юридичною діяльністю та акредитація різних установ.

Як повідомив Юрій Власенко, Чернігівщина має невелику густоту населення. Тому для підвищення якості надання правової допомоги в області запроваджено особистий он-лайн прийом. Так, на сайті обласного управління юстиції громадянам в он-лайн режимі стало доступним отримати юридичну консультацію та потрапити на особистий прийому до керівництва управління.

Також представники ЗМІ отримали вичерпні відповіді на питання, що стосувались ставки податку на нерухоме майно, порядку перейменування назв населених пунктів, вулиць, юридичних осіб тощо.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

Виявлено 59 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА 14:54

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Бойко Олену Анатоліївну першим заступником голови Чернігівської ОДА.

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження 14:48

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень вихованцю Чернігівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою (ч. 1 ст. 121 КК України).

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини