Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:24:01

Відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

21.02.2012   10:10Агенцiя

Днями, у Чернігові, в приміщенні виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому розглянуто ряд питань, у тому числі: затверджено звіт про виконання бюджету обласного відділення за 2011 рік та бюджет Чернігівського обласного відділення на 2012 рік в розрізі робочих органів відділення, програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису на 2012 рік.

Для виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах і на поховання бюджетом обласного відділення Фонду на 2012 рік передбачено 126754 тис. грн.

Для фінансування програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2012 рік передбачено кошти у розмірі 26994 тис. грн.

На часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв заплановано кошти в сумі 1517 тис. грн., в тому числі: “Юність” Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка на суму 818 тис. грн.; Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського на суму 699 тис. грн. для оздоровлення працівників цієї галузі.

На оздоровлення дітей застрахованих осіб заплановано кошти в сумі 6300 тис. грн.

На засіданні правління визначено подальші пріоритетні напрямки роботи обласного відділення Фонду, а саме забезпечення соціальними послугами застрахованих осіб та членів їх сімей, виконання заходів по унеможливленню незаконного заволодіння коштами Фонду при отриманні фінансування на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, продовження контролю за використанням коштів Фонду страхувальниками на виплати допомоги та обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності закладами охорони здоров’я.


Прес-служба обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини