Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 05:55:07

Валерій Куліч закликав ГО "Народний контроль Чернігова" не звинувачувати людей голослівно, а оперувати фактами

11.06.2015   07:59Агенцiя

10 червня голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, як і обіцяв, зустрівся з активістами ГО «Народний контроль Чернігова» та відповів на їх запитання.

Варто зазначити, що більшість з них не входили до компетенції очільника області: скарги та претензії стосувалися переважно дій міської ради, комунальних служб та правоохоронних органів.

Надавши відповіді, голова облдержадміністрації вислухав ще ряд звинувачень на адресу окремих керівників, висловлених у вкрай емоційній формі.

— Я посадова особа і у своїй діяльності спиратися на чутки не маю права. Не звинувачуйте людей голослівно на основі того, що десь хтось вам щось сказав. Якщо у вас є факти – будь ласка, надавайте їх до міліції, до прокуратури, ми разом будемо розбиратися. Встановлювати, хто винуватий, а хто ні, мають виключно компетентні органи, - відповів Валерій Куліч.

В результаті півторагодинної розмови було досягнуто домовленості щодо проведення найближчим часом спільної наради громадської організації з представниками силових структур та інших зацікавлених сторін.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини