Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 05:00:41

Микола Звєрєв у "бермудському трикутнику"

10.06.2015   08:06Агенцiя

«Я дійсно вирішив балотуватися. Це правда. У мене невикористані є дві відпустки, плюс по закону я маю право на відпустку. Тому я піду у відпустку, щоб провести передвиборчу кампанію. Щоб показати «парашутистам», що Чернігів є, що його не захопили. Ми не будемо перед олігархами на лапках бігати…», – так, ніби із-за плеча і обухом «садонув» сьогодні у коментарі «Високому Валу» чинний голова Чернігівської обласної радив Микола Звєрєв.

Микола Звєрєв

Микола Звєрєв

«Садонув» і не злякався, усвідомлюючи, що його публічну заяву про «парашутистів» одразу передадуть і навіть артистично продекламують з «розшифровками» і ґрунтовними коментарями там, «де нада»…

Звичайно, там, «де нада», таке самоуправство Миколи Звєрєва, яке зовсім недоречно «плутає карти», багатьом не сподобається. Партія «Батьківщина», скажімо, звичайно ж, не промине десь в можновладних кулуарах сатисфакціюватися: «А ми ж вам і раніше казали про Звєрєва…».

Втім, Микола Звєрєв не був би собою, аби не пішов «проти вітру». Тим паче, що йому таки треба йти… Бо осінь не за горами, і «вітер» все одно звіється…

Але давайте повернемось до алегоричних «парашутистів», які так розхвилювали Миколу Звєрєва, які хочуть «захопити Чернігів», але «ми не будемо на лапках бігати»…

Чи є у Миколи Звєрєва шанс не стати, як балеруну, «на лапки», а сісти поважно і неквапом у крісло Верховної Ради? Безумовно! Шанс завжди є. Інша річ - чи є реальна можливість? Адже залежить не тільки і не стільки від самого Звєрєва, скільки від багатьох чинників у «бермудському трикутнику» -- Чернігів-Київ-Дніпропетровськ…

Довибори у 205 виборчому окрузі ще не розпочались, а головних претендентів на Чернігівщині вже, здається, й діти знають. Але то тільки – завважте (!) -- претенденти, нехай навіть головні. Хто ж стане врешті депутатом – достеменно не знає поки ніхто. І якщо хтось рве на плечах камізельку та каже, що він-таки знає – так то - точно брехун. Бо не знає ніхто!

Через те і у Миколи Звєрєва є шанс!

А повертаючись до тих-таки «парашутистів», то тут самі собою просяться на ум художні аналогії. Мені чомусь одразу пригадався ще совєцький, нашумілий і пропагандистський фільм «А зорі здєсь тіхіє». Там -- про «ісконно руского героя». Той простакуватий на вигляд руський вуйко з вусами, що від махорки вижовкли, зі зграйкою жвавих дівок цілий німецький десант парашутистів «за ніс» туди-сюди лісом водив аж доки врешті-решт і «укокошив».

Сьогодні і вже, і в Чернігові, на Миколу Звєрєва «парашутистів» значно менше з неба впало. Проте вони реальні і реально тут «десантувались». І це – не художній і не ігровий фільм. Хоча ж бо і Микола Звєрєв – не актор театру і кіно. А відтак і Божі зорі – далі собі тихо мерехтять. Зіркам на небі байдуже хто тут, у Чернігові, за ким бігає, кого полює та хто зникає, власне, в політичному «бермудському трикутнику» без сліду. З небесної висоти – то таке нікчемне та марнотне, що -- «Ой!!!», сказали б моя бабця Уляна.


http://www.hvilya.com/news/mikola_zverev_u_bermudskomu_trikutniku/2015-06-09-6968

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

Виявлено 59 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА 14:54

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Бойко Олену Анатоліївну першим заступником голови Чернігівської ОДА.

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження 14:48

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень вихованцю Чернігівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою (ч. 1 ст. 121 КК України).

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини