Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:51:25

Головою Чернігівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" обрано Олександра Кодолу

20.02.2012   16:06Агенцiя

18 лютого відбулася дванадцята звітно-виборча конференція Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина”.

Олександр Кодола

Олександр Кодола

У роботі конференції взяли участь 82 делегати з усіх районів Чернігівської області. Були присутні народний депутат України Віталій Корж, а також депутати обласної, міських і районних рад.

Партійна конференція розглянула питання про звіт голови і бюро, контрольно-ревізійної комісії обласної партійної організації, а також обрання голови, нового складу бюро, КРК ЧОО “ВО “Батьківщина” та делегатів на З’їзд партії.

Учасники конференції заслухали звіт Голови організації Олександра Кодоли. Він проаналізував роботу за звітний період та, зокрема, під час виборів органів місцевого самоврядування. Олександр Кодола зазначив, що звітний період 2010-2012 років – це найскладніші часи існування партії “Батьківщини”. Тим не менше всю агресію влади проти нашої партії, наша команда пройшла на достойному рівні, це нас ще більше згуртувало і створило всі умови для подальшого розвитку.

Грамотами та подяками Олександр Кодола відзначив керівників районних та міських партійних організацій, а також активних членів партії, які найкраще спрацювали під час виборів до органів місцевого самоврядування, а також під час опозиційної боротьби за звітний період.
Робота у період 2010 – 2012 років згуртувала потужну команду, яка довела свою дієвість і готовність виконання будь-яких завдань.

Незважаючи на те, що партія зараз знаходиться в опозиції до нинішньої влади, вона й надалі продовжує працювати на Чернігівщину.

Делегати одноголосно обрали на посаду Голови Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина” на наступний термін Олександра Кодолу. Конференція також обрала новий склад бюро та контрольно-ревізійної комісії.

У своєму виступі новообраний голова подякував всім однопартійцям за довіру і зазначив, що: “Зараз всім нам треба зосередитися на головному – звільненні Лідера партії Юлію Володимирівну та усунути від влади кримінальний режим Януковича шляхом перемоги на Парламентських виборах цього року”.

Конференція звернулася з відкритим листом до Юлії Тимошенко. Делегати конференції запевнили, що Чернігівська обласна організація та кожен член партії згуртовані та готові боротися зі злочинною владою. Влада, що нині розв’язала боротьбу з власним народом, отримає гідну відповідь.
 

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини