У Чернігові визначені місця для матеріалів передвиборної агітації
Розпорядженням міського голови в Чернігові відведено місця для встановлення тимчасових стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №205 за такими адресами:
проспект Миру, 23, біля музично-драматичного театру;
проспект Миру, 49, біля торгового центру;
проспект Миру, 89, біля відділення зв'язку №5 (на зупинці);
проспект Миру, 194/2, біля магазину "Квартал";
вул. Червоногвардійська, 17-а, біля гастроному;
проспект Перемоги, 104, біля магазину "Прогрес";
вул. Шевченка, 61, біля стадіону ім. Ю. О. Гагаріна;
вул. Рокоссовського, 10, на перехресті з вул. Одинцова;
вул. Доценка, 19, біля магазину “Союз”;
вул. 1-го Травня, 168, біля поліклініки міської лікарні №2.
Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області доручено забезпечити охорону тимчасових стендів.
Зовнішні рекламні носії, які встановлені на території м. Чернігова відповідно до чинного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності, що займаються рекламною діяльністю, вказаним розпорядженням визначені як місця розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів на проміжних виборах.
Проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №205 заплановане на 26 липня 2015 року.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.