Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:23:41

Взаємодія органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання

30.05.2015   15:43

Двадцять восьмого травня, в великій залі Ніжинського міськвиконкому відбулось засідання круглого столу «Взаємодія органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання з метою покращення господарської діяльності підприємств, організацій та наповнення місцевого бюджету».

Засідання круглого столу пройшло за участі керівників підприємств та організацій, що здійснюють діяльність на території міста Ніжина.

Відкрив засідання міський голова Анатолій Лінник.

Із темою «Основні тенденції в розвитку бізнесу та роль підприємств, організацій в економічному і соціальному розвитку громади» виступив заступник міського голови Сергій Осадчий.

У засіданні круглого столу також взяли участь  заступник начальника об’єднаної податкової інспекції Сергій Шовкун та начальник управління Пенсійного фонду в м. Ніжині Алла Севостьянчик, представники ПРАТ «Ніжинський цегельний завод», ТОВ «НВП «МЕТЕКОЛ», ТОВ ПВКФ «Сяйво», ПАТ «Ніжинський механічний завод», ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», ПАТ «Ніжинський дослідно-механічний завод», ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», ДП «Ніжинське лісове господарство», КП «Пересувна шляхо-механізована колона», ТОВ ВКФ «Агронафтопродукт», філії «Тракторного заводу» ТОВ «Укравтозапчастина», КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП «ЖЕК «Північна», КП «ЖЕК «Південна», КП «Служба Єдиного Замовника», ДКП «Комунальний ринок», ТОВ «НіжинТеплоМережі», ПАТ «Ніжинбудмеханізація».

Учасники круглого столу обговорювали всі проблеми та умови ведення бізнесу в місті.

Фахівці з податкової інспекції та пенсійного фонду розповідали про нововведення, які вже відбулись цього року й чекатимуть підприємців і підприємства найближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.