Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 07:07:13

Реалізація проекту "Стіна" матиме для Чернігівщини подвійний зиск – Березенко

30.05.2015   15:37Агенцiя

Сьогодні на Чернігівщині активно реалізується проект «Стіна». Наші прикордонники докладають максимальних зусиль, аби захистити як область, так і країну на випадок подальшої агресії з боку Росії.

Більше того, від реалізації цього проекту Чернігівщина матиме подвійний зиск: по-перше, вирішується питання безпеки регіону, по-друге, надходить пряме державне фінансування на великі заводи, що працюють в області. А це означає, що наші мешканці забезпечені роботою. Про це повідомив Сергій Березенко, голова Ради Регіонального розвитку Чернігівщини під час візиту до Міжнародного пункту пропуску «Сеньківка».

– «Стіна» має закрити тисячі кілометрів уздовж всього кордону з Росією. Відповідно, ті модулі, які повинні бути встановлені – стаціонарні або мобільні – виробляються, зокрема, чернігівським заводом радіоприладів (ЧеЗаРа). Замовлення державного оборонного сектору, Міноборони і кошти, що виділені на Державну прикордонну службу, передбачають фінансування розробки, конструювання та серійного випуску модулів керування вогнем, які безпосередньо виробляються у Чернігові, – наголосив Березенко.

Реалізація проекту «Стіна» відбувається на високому рівні та вчасно, адже тут залучені усі служби – як цивільні (Автодор), так і військові структури, які займаються безпосередньо будівництвом. – Дуже добре, що ми відчуваємо спільну відповідальність за те, що на сьогодні питання оборони країни – це питання номер один. Тут прикордонники відіграють ключову роль. За Сеньківкою, за цим прикордонним пунктом безпосередньо, – Україна, життя кожного українця. Тому важливо розуміти стан технічного забезпечення роботи самих прикордонників – ми переконалися, що все відбувається на достатньо високому рівні. Триває реалізація проекту захисту кордону «Стіна». Сьогодні, у принципі, ситуація на кордоні дуже спокійна, стабільна та контрольована, – сказав Березенко.

Під час відвідин голова Ради регіонального розвитку привітав прикордонників із професійним святом та передав їм потрібні для несення служби речі. – Щодо потреб прикордонників, то, безумовно, є поточні питання матеріально-технічного забезпечення. Це не зовсім питання до мене, але з приємністю можу сказати, що волонтери розглядають можливості для підтримки прикордонників. Якісь поточні побутові питання ми зможемо за допомогою Єдиного волонтерського центру вирішити, – запевнив Сергій Березенко.


PR
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини