Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 17:29:18

Стратегія розвитку Чернігова залежить від чернігівців – підсумки круглого столу

27.05.2015   16:11

У дискусійному клубі "Експертна думка" відбувся круглий стіл на тему: "Розробка нової стратегії розвитку Чернігова!".

Цього року у  Чернігові спливає термін дії  «Стратегії розвитку міста на 2007-2015 роки», а тому розробкою нового документу, в котрому будуть прописані шляхи розвитку міста до 2020 року,  треба займатися вже зараз.

«Чернігів не має стратегічної візії, в котрій переплелися б унікальні ідеї, завдяки яким наше місто стало конкурентоспроможним та успішним», - відмітила народний депутат України Анна Романова. Вона зауважила, що стратегію розвитку міста мають розробити фахівці, міська громада, чиновники та люди, що наділені владою приймати рішення та цю стратегію виконувати. «Люди, котрі створюватимуть стратегію розвитку, її мають і впроваджувати», - акцентувала Анна Романова.

До роботи над новою програмою Анна Романова запросила долучатися всіх небайдужих чернігівців. «Вклад громадськості у напрацюванні стратегії розвитку міста має бути визначальним, адже розбудовуємо ми його, в першу чергу, для чернігівців і лише потім для туристів та потенційних жителів міста», - відмітила народний депутат України.

Юрій Сухомлин, замісник начальника управління стратегічного  розвитку міста та туризму Чернігівської міської влади, відповів, що розробка стратегії міста до 2020 року вже розпочалася. Так, 16 березня за дорученням міського голови для цього була створена робоча група, котру міський голова Олександр Соколов і очолив. Наразі розробка програми дещо гальмується, але тому, за словами чиновника, є об’єктивні причини, що лежать в законодавчій площині: стратегія розвитку міста має корелюватися з стратегією розвитку регіону та країни в цілому.

Тетяна Бойко,  директор агенції Prime Media,також вважає, що розробкою документа, який би став дороговказом для наступної каденції депутатів, треба займатися вже зараз. На думку експерта, розпочинати слід з кінця – треба розуміти, що ми хочемо отримати в результаті. Елементарні дослідження, покажуть яким бачать місто через 5, 10 років самі чернігівці, адже їхнє бачення може відрізнятися від бачення влади.

Владі разом з громадою треба виокремити пріоритетні напрями, за котрими в майбутньому буде розвиватися Чернігів, адже інвестувати в усі сфери одночасно не вийде, констатували учасники круглого столу.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини