Прийнято рішення щодо доцільності надання фінансової допомоги
Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги, цільової позики для підприємств й громадських організацій інвалідів відбулось 26 травня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича.
Учасники заходу розглянули питання надання фінансової допомоги Чернігівському учбово-виробничому підприємству Українського товариства глухих.
Проаналізувавши фінансово-економічну діяльність підприємства, комісія прийняла рішення надати фінансову допомогу на безповоротній основі в сумі 99725 гривень Чернігівському учбово-виробничому підприємству Українського товариства глухих на технічне переоснащення виробництва з метою створення нового робочого місця для працевлаштування інвалідів.
Таке рішення прийнято з урахуванням соціально значущої потреби для підприємства, яке забезпечує роботою осіб з вадами слуху.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.