Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:31:56

Погоджено перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

26.05.2015   11:53Агенцiя

Перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2015 рік та наявність проектно-кошторисної документації по об’єктам природоохоронного фонду обговорили на робочій нараді, що відбулася під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича.

У нараді взяли участь керівники Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва та Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

Учасники засідання погодили «Перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2015 рік». Наступним кроком буде його затвердження сесією обласної ради, яка відбудеться 28 травня.

Після затвердження рішенням сесії обласної ради перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2015 рік буде оприлюднений на офіційному сайті Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.